Megoldott

A sebességlassító széle hiányos

A sebességlassító domb széléről két kő kiesett. Ezen az úton kerékpárral is lehet közlekedni. A kerékpárosok számára ez a mély gödör veszélyes, hiszen ők jellemzően próbálnak a sziget mellett elhaladni.

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, Kézbesítő u. 1

Hozzászólások

  • T. Andrea lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • XVI. kerületi Önkormányzatverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Garami Gáborné !

    A forgalom csillapító küszöb javítása megtörtént. Kerületfejlesztési és Üzemeltetési Iroda
  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XVI. kerületi Önkormányzatverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Garami Gáborné !

    A forgalom lassító küszöb javításáról intézkedünk. Kerületfejlesztési és Üzemeltetési Iroda.
  • Garami Marika elküldte az ügyet az illetékesnek: XVI. kerületi Önkormányzat

  • Garami Gáborné bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Csatornafedél mellett kátyúsodás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVI. kerületi Önkormányzat
    László utca (XVI. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Lyuk

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVI. kerületi Önkormányzat
    Ágoston Péter utca (XVI. kerület)
  • Válaszra vár
    7
    Válaszra vár
    7

    Kátyú

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVI. kerületi Önkormányzat
    Kőszirt utca (XVI. kerület)
  Vissza az oldal tetejére