Megoldott

Már megint kidöntötték.

A zebrán fekszik a kresz-tábla.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Bikszádi u. 41

Hozzászólások

  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Szia Viktor!
    Köszönjük a visszajelzést!
    Ezzel segítitek a munkánkat, mert így nyomon tudjuk követni, hogy mi történt, még akkor is, ha az illetékes nem küld újabb állapotjelzést.
    Legyen szebb, biztons...
  • Kádár Viktor hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönjük a gyors helyreállítást.
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Kádár Viktor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kiégett piros

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: Budapest Közút
    Bartók Béla út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kondorosi út elsőbbségadás tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Kondorosi út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Tábla elfordulva

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Dombóvári út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére