Megerősítésre vár

Kidöntött kandelaber

Frissítés 2023.05.16
Bejelentő visszajelzése:
Nincs változás. Új kandelábert nem helyeztek még ki.
..............
Tehergépjármű által kidöntött kandeláber. Ma reggel történt, valószínűleg a Naphegy utcában zajló építkezéshez érkező egyik tehergépjármű okozta.

Probléma helyszíne
Budapest I. kerület, Várkerület, Naphegy u. 5-10

Hozzászólások

  • Horvath Alex visszajelzésére vár.

  • Pál András megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a bejelentését. Tájékoztatjuk, hogy a jelzett címen a káreset elhárítása alvállalkozónk által folyamatban van.
    Engedje meg, hogy tájékoztassuk arról, hogy közvetlenül is...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • T. Andrea elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés leírását "Tehergépjármű által kidöntött kandeláber. Ma reggel történt, valószínűleg a Naphegy utcában zajló építkezéshez érkező egyik tehergépjármű okozta."-ról "Frissítés 2023.05.16 Bejelentő visszajelzése: Nincs változás. Új kandelábert nem helyeztek még ki. .............. Tehergépjármű által kidöntött kandeláber....

  • Horvath Alex hozzászólt a bejelentéshez.

    Nincs változás. Új kandelábert nem helyeztek még ki.
  • Horvath Alex visszajelzésére vár.

  • H B L megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megerősítésre vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Horvath Alex hozzászólt a bejelentéshez.

    Az átmeneti kárelhárítás megtörtént, a kidöntött kandelábert elszállították, a helyére egy hengeres fém burkolat került. Új kandeláber egyelőre nem került felállításra.
  • Horvath Alex visszajelzésére vár.

  • g g megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönjük bejelentést. Tájékoztatom, hogy a jelzett címen a káreset helyreállítása alvállalkozó által folyamatban van.

    Tisztelettel:

    BDK Budapesti Dísz- és Közvilágítási Kft.

    Cs...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • H B L elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • H B L megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft."-ra.

  • Horvath Alex bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Leesett szerelőajtó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sweidan Omar
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Döbrentei tér (I. kerület, Várkerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hibás lámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Döbrentei tér (I. kerület, Várkerület)
  Vissza az oldal tetejére