Megoldott

Hiányzó / megrongált tábla

Anonim Járókelő

A Bárczy István tér Gutenberg körút felőli oldalánál leesett a házirend és hiányzik a kutyákat kitiltó tábla. Kérem, javítsák! Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XIX. kerület, Kispest, Gutenberg krt. 4

Hozzászólások

  • Szalai Krisztina lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Korábbi bejelentése alapján ,pótoltuk a táblát.

    Üdvözlettel:
    Balla Edit

    From: Info Közpark
    Sent: Tuesday, February 21, 2023 7:19 AM
    To: Szokolay Gábor
    Subject: FW: Új bejelenté
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő Adrián elküldte az ügyet az illetékesnek: XIX. kerület KÖZPARK NKft.

  • Járókelő Adrián megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "XIX. kerület KÖZPARK NKft."-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Sérült veszélyes fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIX. kerület KÖZPARK NKft.
    Zrínyi utca (XIX. kerület, Kispest)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Sérült fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIX. kerület KÖZPARK NKft.
    Zrínyi utca (XIX. kerület, Kispest)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kihalt fák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Tóth Attila
    Illetékes: XIX. kerület KÖZPARK NKft.
    Jáhn Ferenc utca (XIX. kerület, Kispest)
  Vissza az oldal tetejére