Válaszra vár

Csapadékvíz-elvezetés hiánya

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS: 2023.01.16

,,A Pesti-út - 509. utcai útkereszteződés és a munkaruhabolt közötti terület helyrajzi száma (Hrsz:120993) szerint Budapest Főváros Önkormányzatának tulajdona. Panaszával hozzájuk tud fordulni. Illetékesség hiánya miatt Budapest XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata nem tud intézkedni a tárgyi ügyben."

---

FRISSÍTÉS 2023.01.13.

FCSM válasza:
"Köszönettel vettük bejelentését. A megadott helyszínen nincsen
társaságunk üzemeltetésében csapadékvíz-elvező hálózat, ezért a probléma
megoldása érdekében nem áll módunkban intézkedni."

---

FRISSÍTÉS 2023.01.12.:

Rákosmente Önkormányzata:
A megjelölt terület nem Rákosmente Önkormányzatának tulajdona, itt a főváros az illetékes.

-------

A Pesti-út - 509. utcai útkereszteződés és a munkaruhabolt közötti területen esős időben egy kisebb tó szokott keletkezni. A felgyűlő belvíz megnehezíti a vásárlók parkolását és az üzlet gyalogos megközelítését a Pesti út felől.

Probléma helyszíne
Budapest XVII. kerület, Rákosmente, Pesti út 3

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Sajnos aggasztó jogállamisági hiányosságok merülnek fel Rákosmente Önkormányzatának ügykezelési gyakorlatát illetően. A panaszokról és a közérdekű bejelentésekről szóló 2013. évi CLXV. törvény alapján...
  • Budapest Főváros Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő !

    Ezúton tájékoztatom, hogy levelét érkeztettük az FPH_KOZP- 6358 /2023-as érkeztetőszámon és továbbítottuk a Főpolgármesteri Hivatal Városüzemeltetési Főosztálya részére.

    Tisztele
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • T Julcsi elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Főváros Önkormányzata

  • T Julcsi megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS 2023.01.13. FCSM válasza: "Köszönettel vettük bejelentését. A megadott helyszínen nincsen társaságunk üzemeltetésében csapadékvíz-elvező hálózat, ezért a probléma megoldása érdekében nem áll módunkban intézkedni." --- FRISSÍTÉS 2023.01.12.: Rákosmente Önkormányzata: A megjelölt terület nem Rákosmen...

  • XVII. kerületi Önkormányzat Sajtó és kommunikációverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    A Pesti-út - 509. utcai útkereszteződés és a munkaruhabolt közötti terület helyrajzi száma (Hrsz:120993) szerint Budapest Főváros Önkormányzatának tulajdona. Panaszával hozzájuk t...
  • Budapest Főváros Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Tisztelt Járókelő !

    Ezúton tájékoztatom, hogy levelét érkeztettük az FPH_KOZP- 6358 /2023-as érkeztetőszámon és továbbítottuk a Főpolgármesteri Hivatal Városüzemeltetési Főosztálya részére.

    Tiszte
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Főváros Önkormányzata

  • g g megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS 2023.01.12.: Rákosmente Önkormányzata: A megjelölt terület nem Rákosmente Önkormányzatának tulajdona, itt a főváros az illetékes. ------- A Pesti-út - 509. utcai útkereszteződés és a munkaruhabolt közötti területen esős időben egy kisebb tó szokott keletkezni. A felgyűlő belvíz megnehezíti a vásárlók parko...

  • g g megváltoztatta a bejelentés illetékesét "FCSM Fővárosi Csatornázási Művek"-ról "Budapest Főváros Önkormányzata"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönettel vettük bejelentését. A megadott helyszínen nincsen
    társaságunk üzemeltetésében csapadékvíz-elvező hálózat, ezért a probléma
    megoldása érdekében nem áll módunkban inté
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek

  • Járókelő Zsófi megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata"-ról "FCSM Fővárosi Csatornázási Művek"-ra.

  • Járókelő Zsófi megváltoztatta a bejelentés leírását "A Pesti-út - 509. utcai útkereszteződés és a munkaruhabolt közötti területen esős időben egy kisebb tó szokott keletkezni. A felgyűlő belvíz megnehezíti a vásárlók parkolását és az üzlet gyalogos megközelítését a Pesti út felől."-ról "FRISSÍTÉS 2023.01.12.: Rákosmente Önkormányzata: A megjelölt terül...

  • XVII. kerületi Önkormányzat Sajtó és kommunikációverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    A megjelölt terület nem Rákosmente Önkormányzatának tulajdona, itt a főváros az illetékes.

    Üdvözlettel
    Sajtó és Kommunikáció
    Rákosmente Önkormányzata
  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    5
    Válaszra vár
    5

    Betontömbök foglalják a zöldterületet

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Főváros Önkormányzata
    502. sor (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Válaszra vár
    6
    Válaszra vár
    6

    Ülőpad igénye buszmegállóba

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Főváros Önkormányzata
    Egészségház (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Megrongált utcabútor

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Tamás Géza
    Illetékes: Budapest Főváros Önkormányzata
    Water Tower (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére