Megoldott

ez egy biciklitámasz, nem közterületi reklámfelület

A Bem mozi előtti kerékpártámaszok egyikét a közeli fénymásolós kreatívan reklámfelületnek használja. A képen látható vázról hiányzik az ülés, a kormány és a pedálok is, nyilvánvalóan nem üzemképtelen. Az egyetlen funkciója, hogy a vázra gányolt hirdetést keretezze.

Kérem a roncs eltávolítását. Mivel elég nyilvánvaló, hogy kié, célszerű lenne első körben jelezni a tulaj felé, hogy távolítsa el.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Margit híd

Hozzászólások

  • Garami Marika lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • II. kerületi Önkormányzatverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Admin!

    Már nincs a helyszínen a jelzett kerékpár.

    Üdvözlettel,
    II. Kerület Önkormányzata
  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt.verified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük észrevételét. Bejelentését rögzítettük és továbbítottuk. A bejelentésben foglalt probléma érdemi megoldásáig kérjük szíves türelmét.
  • R eni elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerület Közterület-felügyeleti Csoport

  • Csipak Attila bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    5
    Megoldásra vár
    5

    Takarítatlan, szemetes utcaszakasz

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerület Közterület-felügyeleti Csoport
    Páfrány út (II. kerület)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Szétszórt szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerület Közterület-felügyeleti Csoport
    Kandó Kálmán utca (II. kerület)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Szemét a Szépjuhászné úton

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Nagyrét utca (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére