Megoldott

Elhagyott járművek

Két, igen rossz állapotban lévő autó került egyik napról a másikra a jáda mellé.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Törökvész út 97

Hozzászólások

  • M. V. Klára lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    A Bejelentő jelzése alapján.
  • II. kerületi Önkormányzatverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Admin!

    A zöldterületen illegálisan lerakott roncsokat az Önkormányzat elszállította a tulajdonosok költségre.

    Üdvözlettel,
    II. Kerület Önkormányzata
  • T Julcsi megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • II. kerületi Önkormányzatverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Admin és Bejelentő!

    A képeken szereplő két roncsot január 5-én csütörtök délelőtt fél 11-kor ismeretlen személy rakta le a Verecke lépcső melletti zöldterületre. Szerencsére van térfigyelő k
    ...
  • Nagy Zita elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerület Közterület-felügyeleti Csoport

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Közterületen tárolt roncsok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerület Közterület-felügyeleti Csoport
    Ferenchegyi út (II. kerület)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Elhagyott lakóautó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerület Közterület-felügyeleti Csoport
    Branyiszkó út (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére