Megoldott

Roncs autók foglalják a parkolóhelyeket

Frissítés 2023.01.10

II. kerület Közterület-felügyeleti Csoport válasza:
Köszönjük szíves bejelentését, melyet rögzítettünk és továbbítottuk a Városrendészeti Osztály felé.
..............
A fotón szereplő roncs autók hosszú ideje foglalják a parkolóhelyeket.
Kérem szállíttassák el ezeket!

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Búzavirág u. 1

Hozzászólások

  • Kövér Blanka lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • II. kerületi Önkormányzatverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Admin!

    A parkolóhelyeket elfoglaló roncsokat az Önkormányzat elszállította a tulajdonosok költségre.

    Üdvözlettel,
    II. Kerület Önkormányzata
  • II. kerületi Önkormányzatverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Az adott gépjárműveknek lejárt a műszakija, felvettük a roncsautó adatbázisba őket. A türelmi idő letelte után elszállítjuk a tulajdonos költségére.

    Üdvözlettel,
    II. Kerület Önkormányzata
  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés leírását "A fotón szereplő roncs autók hosszú ideje foglalják a parkolóhelyeket. Kérem szállíttassák el ezeket!"-ról "Frissítés 2023.01.10 II. kerület Közterület-felügyeleti Csoport válasza: Köszönjük szíves bejelentését, melyet rögzítettünk és továbbítottuk a Városrendészeti Osztály felé. .............. A fotón szerep...

  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt.verified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönjük szíves bejelentését, melyet rögzítettünk és továbbítottuk a Városrendészeti Osztály felé. Üzemképtelen gépjárműnek az a gépkocsi tekinthető, amelyen nincs rendszám, vagy lejárt a műszaki eng...
  • Nagy Zita elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerület Közterület-felügyeleti Csoport

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Közterületen tárolt roncsok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerület Közterület-felügyeleti Csoport
    Ferenchegyi út (II. kerület)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Elhagyott lakóautó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerület Közterület-felügyeleti Csoport
    Branyiszkó út (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére