Megoldott

Fényforrás nem világít

Kérem az ill. értesítését a kétágú lámpa egyik tagjának javítása miatt.
Szent Imre tér, Csepel.
Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Csepel

Hozzászólások

  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönjük bejelentésüket, tájékoztatom, hogy a jelzett címen a hiba kijavítása megtörtént.

    Engedje meg, hogy tájékoztassam, hogy közvetlenül is van mód hibabejelentésre társaságun...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Á L elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Tamás Géza bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére