Megoldatlan

Fák újratelepítése elmaradt

FRISSÍTÉS 2023.01.13 III. Kerület válasza:

A Hatvany Lajos u. 31. szám alatti fák pótlásával kapcsolatos bejelentés továbbításra került az Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyeletének Városüzemeltetési részlegére. A pótlás várható időpontját ők fogják meghatározni.

---

Kérem pótolják az ide telepített fákat, amiket még régen ide telepítettek. Köszönöm szépen!

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Hatvany Lajos u. 2

Hozzászólások

  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet

  • S Dominik megváltoztatta a bejelentés leírását "Kérem pótolják az ide telepített fákat, amiket még régen ide telepítettek. Köszönöm szépen!"-ról "FRISSÍTÉS 2023.01.13 III. Kerület válasza: A Hatvany Lajos u. 31. szám alatti fák pótlásával kapcsolatos bejelentés továbbításra került az Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyeletének Városüzemeltetési részleg...

  • S Dominik megváltoztatta a bejelentés illetékesét "III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata"-ról "III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A Hatvany Lajos u. 31. szám alatti fák pótlásával kapcsolatos bejelentés továbbításra került az Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyeletének Városüzemeltetési részlegére. A pótlás
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a bejelentését!
    Megkeresése továbbításra került a Főkertészi Iroda felé ügyintézés céljából.

    Érdemi válaszadásig valamint intézkedésig türelmét kérjük!

    Tisztelettel,
    I
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata

  • Suszter Dominik bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Járdára rálógó faágak

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Vona Tibor
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    11 (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kiszáradt fenyő a 3.ker Gyenes utca 13 előtt

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Gyenes utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Levágott ágak

    Beküldés ideje:
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Váradi utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére