Megerősítésre vár

Szabó Dezső sétány mellett sok közvilágítási lámpa hiányos

A Gellért-hegy oldalában a Szt. Gellért térről a Citadella felé sétálva a hegyoldalon sok helyen lehet látni sérült (megrongált?) közvilágítási lámpákat. Egyszerűen hiányzik a póznáról a lámpatest. Példának csatolok három képet, egy térképen jelölve a helyüket. De ennél sajnos sokkal több lámpa értintett.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Szabó Dezső stny.

Hozzászólások

  • Olah Peter visszajelzésére vár.

  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Egy másik felhasználónk további képei:
  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönjük bejelentést. Tájékoztatom, hogy a jelzett címen a káreset helyreállítása alvállalkozó által folyamatban van.

    Engedje meg, hogy tájékoztassam, hogy közvetlenül is van mód...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Olah Peter bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Hiányzó fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Kádár Viktor
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Szent Imre Kórház (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Nem világít az oszlop

    Beküldés ideje:
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Bartók Béla út (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Kiégett lámpa Újbudán

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Nagyida köz (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére