Megoldásra vár

Tönkretett zöldterület

Tisztelt Önkormányzat!

Hol vannak a többi mint 1 éve ígért fizikai korlátok? Vagy mi az akadálya annak, hogy a jelzett területen a megkezdett fasort tovább folytassák? A helyszínen évek óta következmények nélkül lehet parkolni. Ennek eredménye a fotókon jól látható.

https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/94054/kiparkolt-zoldterulet

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Hűvösvölgyi út 33

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Önkormányzat!
    Inkább fákat kellene ültetni és nem az autók számát növelni.
  • Rózsa Ábel megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • II. kerületi Önkormányzatverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Az adott területen szabályos parkolóhelyek kerülnek kialakításra hasonlóan ahogy itt is látható:

    https://www.google.hu/maps/@47.520843,18.9922146,3a,75y,283h,80.26t/data=!3m6!1e1...
  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt.verified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük észrevételét. Bejelentését rögzítettük és továbbítottuk. A bejelentésben foglalt probléma érdemi megoldásáig kérjük szíves türelmét.
  • Szász László hozzászólt a bejelentéshez.

  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "II. kerületi Városfejlesztő Zrt."-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére