Megoldásra vár

Kiparkolt zöldterület

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS 2022. 03. 28.

Sajnos nincs megoldja.

----------------------

FRISSÍTÉS 2021. 12. 28.

II. kerületi Önkormányzat válasza:

A zöldterületen történő várakozás tiltva van a II. kerületben.

Az adott helyszín is része a Városrendészet napi rutin ellenőrzéseinek. A jelzett helyen jelenleg nem parkol gépjármű.

Tisztelettel kérjük, ha ilyet tapasztal akkor a posztolás mellett hívja a Városrendészet központi diszpécserszolgálatának ingyenes zöld számát: 06/80 204-965, így a városrendészek tudnak intézkedni a szabálytalanul parkolóval szemben, utólag a jogszabályok miatt nem lehet sajnos.

A tervek szerint itt is fizikai akadállyal fogjuk gátolni a megállást.

----------------------

A Riadó utcában és a Hűvösvölgyi úton (szervízút) a parkoló autók a zöldterületet helyenként teljesen tőnkretették, sártengerré alakították.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Hűvösvölgyi út 33

Hozzászólások

  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt.verified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő! Köszönjük észrevételét. Bejelentését ismételten rögzítettük és továbbítottuk.
  • Á. Laci megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt.verified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő! Köszönjük észrevételét. Bejelentését ismételten rögzítettük és továbbítottuk.
  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés leírását "A Riadó utcában és a Hűvösvölgyi úton (szervízút) a parkoló autók a zöldterületet helyenként teljesen tőnkretették, sártengerré alakították."-ról "FRISSÍTÉS 2022. 03. 28. Sajnos nincs megoldja. ---------------------- FRISSÍTÉS 2021. 12. 28. II. kerületi Önkormányzat válasza: A zöldterületen történő vá...

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Sajnos nincs megoldja.
  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • Pakot Reni megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • II. kerületi Önkormányzatverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    A zöldterületen történő várakozás tiltva van a II. kerületben.

    Az adott helyszín is része a Városrendészet napi rutin ellenőrzéseinek. A jelzett helyen jelenleg nem parkol gépjá
    ...
  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapesti Közművek FŐKERT"-ról "II. kerületi Városfejlesztő Zrt."-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Odvas fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Bolyai utca (II. kerület)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Halott fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Szépvölgyi út (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére