Megoldott

Gazdátlan robogó

Hónapok óta a járdán áll a robogó, nincs gazdája csak mindenki tologatja jobbra-balra, mert útban van.

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Kisfaludy u. 8

Hozzászólások

  • Jakab Imola lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Józsefvárosi Közterület-felügyeletverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    A járművet az üzembentartója a felszólítást követően eltávolította a közterületről.

    Tisztelettel:

    Józsefvárosi Közterület-felügyelet BG
  • H B L megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Józsefvárosi Közterület-felügyeletverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük a jelzését! A közterület-felügyelet munkatársai megtekintették a helyszínt és megállapították, hogy a kérdéses motorkerékpár szabálytalanul várakozik, ezért értesítést he...
  • Ládi Anna elküldte az ügyet az illetékesnek: VIII. kerület Józsefvárosi Közterület-felügyelet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    elhagyott jármű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VIII. kerület Józsefvárosi Közterület-felügyelet
    Rákóczi tér (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Kiegészítésre vár
    1
    Kiegészítésre vár
    1

    Foglalja a helyet

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Lev Lev
    Illetékes: VIII. kerület Józsefvárosi Közterület-felügyelet
    Delej utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Rendszám nélküli gépjármű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VIII. kerület Józsefvárosi Közterület-felügyelet
    Üllői út (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére