Megoldatlan

Andrássy út 63

Lepusztult telefon fülke

Probléma helyszíne
Budapest VI. kerület, Terézváros, VI. kerület

Hozzászólások

  • Sági Katalin lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Pál András hozzászólt a bejelentéshez.

    Kijavították a hibát?
  • Az adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Járókelő Péter bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére