Megoldott

Sèrült elektromos doboz

Anonim Járókelő

Sèrült elektromos doboz! Kèrnèm hogy gondoskodjanak a problèma megoldásáról! Köszönöm

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Nagykőrösi út / Határ út

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Tiszteletem a problèmát megoldották! Köszönöm
  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Oszlopcsonkok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Gubacsi út (IX. kerület, Ferencváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Széjjelhagyott vezetékek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Laczkovich utca (IX. kerület, Ferencváros)
  Vissza az oldal tetejére