Megoldott

Kidőlt fa a Hárshegyi futókörön

Kérem a fa eltávolítását a térképen megjelölt helyről.

Probléma helyszíne
GXJ5+4H Budapest Magyarország

Hozzászólások

  • Schneider Géza lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést!
  • Farkas Levente hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldva, köszönöm!
  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Alábbi bejelentésüket köszönettel megkaptuk.
    Kollégáink intézkednek a futóútra dőlt fa eltávolítása kapcsán.

    [cid:image001.png@01D91E80.F3CC7410]Üdvözlettel:

    Pilisi Parkerdő Zrt.
    Buda
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Pilisi Parkerdő

  • Farkas Levente bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Guckler K.kilátó padlódeszka

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Pilisi Parkerdő
    Hármashatárhegyi út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kiszáradt fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Kacsóh Pongrác út (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére