Megoldott

Otthagyott funkciótlan betonterelő elem.

FRISSÍTÉS 2023.02.23.

XIV. kerület Zugló Önkormányzat válasza: "sem a végállomás területe, sem a tárgyi forgalomterelő eszköz nincs Önkormányzatunk üzemeltetésében.
Javasoljuk a bejelentést megküldeni a BKV Budapesti Közlekedési Zrt. részére."

---

Tisztelt Illetékesek! Kérném szépen az Örs vezér tere zuglói oldalán a buszvégállomás végének zöldterületéről, a hosszú évek óta ott ékeskedő funkciótlan betonterelő elem elszállítását! Máshol biztosan szükség lenne rá! Mindezt egy élhetőbb és szebb környezetért!

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Örs vezér tér 13

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Pál András hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldódott
  • A Rendezett Budapestért visszajelzésére vár.

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Ügyszám: 0038/0010122/2023
    Ügyszám: 0038/0034423-001/2023
    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00114293

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük megkeresését, mellyel kapcsolatban a Budapest Közút Zrt. áll...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • A Rendezett Budapestért hozzászólt a bejelentéshez.

    Vajon ki az illetékes és tulajdonos?
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt."-ról "BKK Budapesti Közlekedési Központ"-ra.

  • XIV. kerület Zugló Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Címzett!

    A 00114293 sz. bejelentésre ismételten az alábbi választ adjuk:

    Tájékoztatjuk, hogy sem a végállomás területe, sem a tárgyi forgalomterelő eszköz nincs Önkormányzatunk üzemeltetésé
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés leírását "Tisztelt Illetékesek! Kérném szépen az Örs vezér tere zuglói oldalán a buszvégállomás végének zöldterületéről, a hosszú évek óta ott ékeskedő funkciótlan betonterelő elem elszállítását! Máshol biztosan szükség lenne rá! Mindezt egy élhetőbb és szebb környezetért!"-ról "FRISSÍTÉS 2023.02.2...

  • XIV. kerület Zugló Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Címzett!

    A 00114293 sz. bejelentésre az alábbi választ adjuk:

    Tájékoztatjuk, hogy sem a végállomás területe, sem a tárgyi forgalomterelő eszköz nincs Önkormányzatunk üzemeltetésében.
    Javaso
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Garami Marika elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt."-ra.

  • A Rendezett Budapestért bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Keleti aluljáró

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Keleti pályaudvar M (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Elhanyagolt ültetett fák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Lukács Ildikó
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Kelenföld vasútállomás (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kiszáradt magas fák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: KOVÁCS Mariann
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Csertő utca (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére