Megoldott

Gránátos utcai kátyúk

FRISSÍTÉS 2023.02.02.
X. kerület válasza: A bejelentés tárgyát képező kátyúk a külső vágyéntengelytől számított 8 méteren belül találhatóak, javításuk ezért a fentiek értelmében a MÁV Zrt. kötelezettsége.

-----

Gránátos utcában a jelzett helyen több mély kátyú is van. Sötétben elég nehéz észlelni, mert a közvilágítás fénye ide alig ér el.
Az útjavítást előre is köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Gránátos u. 4

Hozzászólások

  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Szia Gyuri!
    Köszönjük a visszajelzést!
    Ezzel segítitek a munkánkat, mert így nyomon tudjuk követni, hogy mi történt, még akkor is, ha az illetékes nem küld újabb állapotjelzést.
    Legyen szebb, biztonsá...
  • Csanádi György hozzászólt a bejelentéshez.

    Betömték
  • g g megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Hivatkozással a 114286 sz. átiratukra, tájékoztatjuk Önöket, hogy a felmerült javaslatot a vasúti infrastruktúrát kezelő MÁV Zrt. illetékes szervezeti egysége részére továbbítottuk
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: MÁV Zrt.

  • H B L megváltoztatta a bejelentés leírását "Gránátos utcában a jelzett helyen több mély kátyú is van. Sötétben elég nehéz észlelni, mert a közvilágítás fénye ide alig ér el. Az útjavítást előre is köszönöm."-ról "FRISSÍTÉS 2023.02.02. X. kerület válasza: A bejelentés tárgyát képező kátyúk a külső vágyéntengelytől számított 8 méteren belül találh...

  • H B L megváltoztatta a bejelentés illetékesét "X. kerület Kőbánya Önkormányzata"-ról "MÁV Zrt."-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!

    Hivatkozva a tárgyban jelzett számú bejelentésre, az alábbiakról tájékoztatom Önöket.

    A 30/1988. (IV. 21.) MT rendelet a közúti közlekedésről szóló 1988. évi I. törvény
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Csanádi György hozzászólt a bejelentéshez.

    :D :D :D
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Biztos gránátok csapódtak be. :D
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: X. kerület Kőbánya Önkormányzata

  • Csanádi György bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    Száz szellemvasutat, ezeret!

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: MÁV Zrt.
    Külső Mester utca (IX. kerület, Ferencváros)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Albertfalva vasúti megálló

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: MÁV Zrt.
    Albertfalva (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Útburkolati párhelyen kátyúk

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Mélytó utca (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére