Megoldott

Sérült pad

Kérem az ill. értesítését a pad háttámlájának pótlása miatt.
Zichy Mihály út, Városliget. (Olaf Palme sétány megállóhoz közel.)
https://www.google.com/maps/@47.5127219,19.0866967,3a,15y,358.53h,84.3t/data=!3m6!1e1!3m4!1sfhrOht_96XWO5FLoLgRFPQ!2e0!7i13312!8i6656
Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Olof Palme sétány

Hozzászólások

  • Ügy Intéző lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Címzett!

    A Városliget területén található padok javítása folyamatosan elvégzésre kerül. A jelzett pad helyreállítása megtörtént.

    Üdvözlettel:

    VÁROSLIGET Zrt.
    Látogatóközpont

    [liget_logo_a
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Városliget Zrt.

  • Tamás Géza bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    4
    Válaszra vár
    4

    Fényszennyezés a Városligetben

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Városliget Zrt.
    Olof Palme sétány (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    Kopik a pálya

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Városliget Zrt.
    Olof Palme sétány (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Tuskó a Magyar Zene házánál

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Városliget Zrt.
    G37J+3V (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére