Megoldott

Padok romokban

A Tétényi út - Etele út sarkán az üzletközpontban a virágüzlet és a CBA között szegény padokon pótolni, cserélni kéne a fa alkatrészeket.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, XI. kerület

Hozzászólások

  • Kádár Viktor hozzászólt a bejelentéshez.

    Kicserélték ill. pótolták a hiányzó alkatrészeket!
    Fantasztikus!
  • Kádár Viktor hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Önkormányzat!
    "Tájékoztatjuk, hogy a Tétényi út Etele út sarkán lévő piac területén kihelyezett padok magánterületen vannak, így Önkormányzatunknak nem áll módjában a padok javítását megrendeln...
  • Le Marietta elküldte az ügyet az illetékesnek: Egyéb szervezet

  • XI. kerület Újbuda Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Sorszám: 1142 /2013
    E-mail: budapest@jarokelo.hu
    Tárgy: Tétényi út ügye

    Tisztelt Bejelentő!

    Kézhez kaptuk a XI. kerület Tétényi úti padokkal kapcsolatos e-mail levelét, melyben
    foglaltakra az aláb
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Le Marietta elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Kádár Viktor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Letört bástyák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Szentháromság tér (I. kerület, Várkerület)
  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    Ez mi?

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Biciklis Anita
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Kaszáló utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Sérült reklámtábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Fiastyúk utca (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére