Megoldott

Kidőlt poller

Harmat utca 148-nál a sétány szélén kiesett az egyik poller a helyéről. Kérem helyreállítani. Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Harmat u. 148

Hozzászólások

  • M. V. Klára lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Csanádi György hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldották
  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: X. kerület Kőbánya Önkormányzata

  • Csanádi György bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Süllyedő Forgalomtechnika fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: X. kerület Kőbánya Önkormányzata
    Maglódi út (X. kerület, Kőbánya)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Ferde, hiányos pollerek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: X. kerület Kőbánya Önkormányzata
    Bányató utca (X. kerület, Kőbánya)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Megint kidőlt a poller

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Csanádi György
    Illetékes: X. kerület Kőbánya Önkormányzata
    Kemence utca (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére