Megoldatlan

Autó a járdán állva blokkolja a közlekedést

Anonim Járókelő

Az autó sokszor a járdán parkol, ez egy forgalmas járda, sokszor babakocsival is erre közlekednek az emberek.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Thallóczy Lajos u. 24

Hozzászólások

  • g g lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • Újbuda Közterület-felügyeletverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    A nevezett helyszínt Újbuda Közterület-felügyeletének munkatársai több alkalommal ellenőrizték. Az ellenőrzések időpontjában szabálysértést nem tapasztaltak.

    Üdvözlettel: Újbuda...
  • Pakot Reni elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Akadályozás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: V. Áron
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
    Kaposvár utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Szabálytalan parkolás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
    Budafoki út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére