Megoldásra vár

szabálytalan parkolások a Bartók ház előtt

Anonim Járókelő

szabálytalan parkolások Bartók ház előtt a német diszkont körül

- a probléma 5-6 éve jelentkezik

Sajnos a szabálytalan parkoló gépjárművek miatt ilyenkor a diszkontlánc tehergépjárművei a biciklisávot blokkolják, ezzel balesetveszélyes helyzetet teremtve. biciklisnek és autosnak egyaránt

- A Móricz Zsigmond körtér fele haladva is gyakori a szabálytalan parkolás, néha több órán keresztül áll ott jó pár kocsi, zebra környékén, ott ahol tilos parkolni elvileg...

Budapest, Bartók Béla út 43-47, 1114 Hungary

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Bartók Béla út 43-47

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    a helyzet változatlan

    2022-01-12
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    a helyzet változatlan

    2022-01-12
  • g g megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Újbuda Közterület-felügyeletverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    A nevezett helyszínt Újbuda Közterület-felügyeletének munkatársai több alkalommal ellenőrizték. Az ellenőrzések időpontjában szabálysértést nem tapasztaltak.

    A jelzett területen...
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    3

    A Móricz Zsigmond körtér fele haladva is gyakori a szabálytalan parkolás, néha több órán keresztül áll ott jó pár kocsi, zebra környékén, ott ahol tilos parkolni elvileg...
  • Pakot Reni elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    csak pár példa adot szakasz, elmúlt 3 hónap
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    *javítva a cím:

    szabálytalan parkolások Bartók ház előtt német diszkont körül
  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Akadályozás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: V. Áron
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
    Kaposvár utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Szabálytalan parkolás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
    Budafoki út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére