Megoldott

Nem működő közvilágítás

A Március 15. Téren hónapok óta nem működik a közvilágítas.

Probléma helyszíne
Budapest V. kerület, Belváros-Lipótváros, Március 15. tér 4

Hozzászólások

  • Járókelő Zsófi lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük!
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a bejelentését. Tájékoztatjuk, hogy a jelzett címen a hiba kijavításra került.
    Engedje meg, hogy tájékoztassuk arról, hogy közvetlenül is van mód hibabejelentésre Társas
    ...
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Fernandez Turucz Lopez Benjamin bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kettő lámpa

    Beküldés ideje:
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Kossuth Lajos tér (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Kiégett égő hónapok óta

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Bajcsy-Zsilinszky út (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Zemplén utcai villanyoszlop

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Malya Bea
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Zemplén Győző utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére