Megoldott

Kiégett

Kiégett a lámpa.

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Nagyszombat u. 1

Hozzászólások

  • Járókelő Zsófi lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük!
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a bejelentését. Tájékoztatjuk, hogy a jelzett címen a hiba kijavításra került.
    Engedje meg, hogy tájékoztassuk arról, hogy közvetlenül is van mód hibabejelentésre Társas
    ...
  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kiégett 3 db lámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Nagyszombat utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Zemplén utcai villanyoszlop

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Malya Bea
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Zemplén Győző utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Nem világítanak a lámpák

    Beküldés ideje:
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Szindbád utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére