Megoldott

Hetek óta kallódó talpas oszlopok

Az Örs vezér tere aluljárójában hetek óta kallódnak a fotón látható talpas oszlopok, plusz még egy talp pár méterre innen.
Kérem, szállítsák el őket.
Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Örs vezér tere

Hozzászólások

  • Szalai Krisztina lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük
  • Lukács Máté hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönöm, elvitték az oszlopokat.
  • H B L elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Lukács Máté bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Megrongálódott jelzőlámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Kőrösi Csoma Sándor út (X. kerület, Kőbánya)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Poller

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Gyömrői út (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére