Megoldott

Pünkösdfürdő gát sötét

A Pünkösdfürdő és a Duna közti árvízvédelmi gátkoronán nem ég a közvilágítás. Sokan futnak, sétálnak itt este.

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Kerékpárút

Hozzászólások

  • Járókelő Star hozzászólt a bejelentéshez.

    Igen, jobb lett.
  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Lenkei Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    És tényleg lőn világosság! Már hétfőn világított! Köszönöm a gyors intézkedést!
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a bejelentését. Tájékoztatjuk, hogy a jelzett címen a hiba kijavításra került.
    Engedje meg, hogy tájékoztassuk arról, hogy közvetlenül is van mód hibabejelentésre Társas
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Járókelő Star hozzászólt a bejelentéshez.

    Megint. Bejelentettem már egyszer. Hát eddig bírta.
  • R eni elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Lenkei Péter bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Megdőlt lámpaoszlop 2.0

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Boglár utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kiégett lámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Szilke utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kiégett izzó/zúgó lámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Losonc utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére