Válaszra vár

A zöld növényzet kitakarja a közvilágítást

Anonim Járókelő

Évekkel ezelőtt jeleztem az önkormányzatnak, helyszíni szemlén megállapították, hogy jogos a felvetés de nem történt semmi. A Debi Kft kertjéből a tuják durván túlnőttek a közterületre és teljesen eltakarják az utcai lámpa fényét, vaksötét van az utcában (zsákutca, kanyar) a kisfiam fél hazajönni velem is. Tudtommal a magántulajdonú zöld növényzet nem nőhet ki köztérületre, elvileg a Kft kapott önkormányzati felszólítást is, de nem történt semmi évek óta sötétben botorkálnak az utca lakói.

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Szabadság köz 10

Hozzászólások

  • Garami Marika elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Közterület-felügyelet

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "XXI. kerület Közterület-felügyelet"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Fényforrás nem világít

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Tamás Géza
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Csepel, Szent Imre tér (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kiégett

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Akácfa utca (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére