Megoldott

Összefirkált és szemetes telefonfülke

Anonim Járókelő

Kérem takarítsák le, nsgyon koszos és büfös.

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Festetics György u. 5

Hozzászólások

  • Rózsa Ábel lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Magyar Telekomverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    A telefonfülkét kitakarítottuk, a graffitiket eltávolítottuk.
  • Nagy Zita megváltoztatta a bejelentés kategóriáját "Közművek"-ról "Graffiti"-ra.

  • Nagy Zita elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére