Megoldott

Elhagyott Juke a Völgy utcában

Régóta mozdulatlan Nissan Juke a Völgy utcában.
Műszakija is lejárt. Futásteljesítményét nézve ezt a jobb sorsa ítélt autót soha nem is használták.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Völgy u. 5.a

Hozzászólások

  • T. Andrea lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Már nincs ott.
  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt.verified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    A Városrendészet válasza:
    Tisztelt Bejelentő! Köszönjük a bejelentést! A városrendészek a helyszínen jártak, megtettük a szükséges intézkedéseket. Kérem, hogy a jövőben a gyors és hatékony intézkedés...
  • Bíro Norbert hozzászólt a bejelentéshez.

    Lehet meghalt a tulaj....
  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt.verified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönjük szíves bejelentését, melyet rögzítettünk és továbbítottuk a Városrendészeti Osztály felé. Üzemképtelen gépjárműnek az a gépkocsi tekinthető, amelyen nincs rendszám, vagy lejárt a műszaki eng...
  • Garami Marika elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerület Közterület-felügyeleti Csoport

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Közterületen tárolt roncsok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerület Közterület-felügyeleti Csoport
    Ferenchegyi út (II. kerület)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Elhagyott lakóautó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerület Közterület-felügyeleti Csoport
    Branyiszkó út (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére