Megoldott

Lehullott levelek takarítása

Anonim Járókelő

Kérem, hogy a Palóc utcában takarítsák meg az utat a lehullott falevelektől, csúszós masszává állt össze több helyen.
Ha esetleg tudják előre jelezni az időpontot, akkor én pl átparkolok másik utcába addig, hogy könnyebben hozzáférjenek.

Előre is köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Palóc u. 10

Hozzászólások

  • Jakab Imola lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Most takarítják, köszönöm szépen!
  • Sz-S Noémi elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerület Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kidobott háztartási nagygépek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerület Önkormányzata
    Újpest (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Veszélyes avar a kerékpárúton

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerület Önkormányzata
    Dévényi utca (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Üvegek, levelek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: O. Ida
    Illetékes: XIII. kerület Önkormányzata
    Palóc utca (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére