Megoldatlan

Miért fizetős

Tisztelettel érdeklődnénk, jelzett szakaszon miért is fizetős a parkolás, miközben a napok túlnyomó részében szinte teljesen üresek a pakolóhelyek, ahogy a képeken is látszik. Úgy tudjuk, indokolt esetben lehet kijelölni a fizetős zónákat, amikor a kereslet jóval meghaladja a rendelkezésre álló helyek számát. Ez ezen a szakaszon nem volt jellemző és most sem az. Sajnos az feltételezhető, hogy a kerület Vezetése a közelben lévő irodaházak dolgozóit szeretné megsarcolni, azonban láthatóan teljesen feleslegesen. Arról nem is beszélve, hogy a táblák kihelyezésén kívül semmilyen állagjavítás nem történt, sem térkövezés, sem a helyek felfestése, hogy legalább kulturált parkolásért fizessenek az ide megállók.
Kérjük az Illetékest, hogy végezzen felméréseket a helyek telítettségére vonatkozóan, és amennyiben a fizetős zóna nem indokolt, szüntesse azt meg a szakaszon. Ezen felül végezzenek állagjavítást a szakaszra, mert az jelenleg P+R zónaként fogadható el maximum.

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Gázgyár u. 40154

Hozzászólások

  • Járókelő Csilla lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

    Illetékes visszajelzése alapján
  • Fischer Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Ezt meg kellene nézni, valóban "megerősítésre vár"-e a megfelelő állapot.
  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Tarr Edina!

    Köszönjük szépen a kimerítő, és pontos választ. Nekünk is elég jó mintavételezési tapasztalataink vannak az adott terület tekintetében, és a jelenlegi, díjfizetős parkolási zóna
    ...
  • g g megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Budapest Főváros Közgyűlése 30/2010. (VI.4.) rendeletében meghatározottak
    szerint Óbuda-Békásmegyer területén még mindig vannak olyan területek,
    amelyek bevonhatóak a III. kerület
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Óbuda-Békásmegyer Közterület-Felügyelet
    H-1033 Budapest, Mozaik utca 7.
    Tel.: +36 1 4532618
    Fax: +36 1 4532619

    Óbudai Parkolási Kft
    1035 Budapest, Vihar utca 17.

    Megküldöm T cím részére a „J
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Hiányzik az összes poller

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Békásmegyer H (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Értelmetlen zsákutca tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Bálint György utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére