Megoldásra vár

Töredezett útszakasz

Frissítés 2023.01.17

III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet válasza:
önkormányzati forrás függvényében, illetve az időjárástól függően lesz módunk a Vihar utca 38. számú ingatlan környezetében
...................
Jelzett helyszínen lévő útszakasz állapota rendkívül rossz, repedezett, és komoly szintbeli különbségek vannak rajta. Felháborító, hogy erre a minősíthetetlen aszfaltra ráfestették a parkoló vonalakat, és így lett hagyva.

Kérjük az Illetékest, javítsa a jelzett útszakaszt!

Pontos helyszín:
47.54834757549193, 19.038008299574475

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Vihar u. 38

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés leírását "Jelzett helyszínen lévő útszakasz állapota rendkívül rossz, repedezett, és komoly szintbeli különbségek vannak rajta. Felháborító, hogy erre a minősíthetetlen aszfaltra ráfestették a parkoló vonalakat, és így lett hagyva. Kérjük az Illetékest, javítsa a jelzett útszakaszt! Pontos helyszín: 47.54834757549193, 19.03800...

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!

    A 00113140 számú levelére válaszolva tájékoztatjuk, hogy önkormányzati forrás függvényében, illetve az időjárástól függően lesz módunk a Vihar utca 38. számú ingatlan kö...
  • Schneider Géza elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Kiegészítésre vár
    2
    Kiegészítésre vár
    2

    Kátyú

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Füst Milán utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    2db óriási, mély kátyú

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Ürömi út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére