Megoldott

Játszótér zárva tartása

Frissítés 2023.01.17

III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet válasza:
Az Ön által említett, Budapest, III. kerület Meggyfa utcai játszótér ideiglenes zárva tart. A játszótér melletti sportpályán az Óbudai Városfejlesztő Nonprofit kft. felújítási munkálatokat végez, ezért kérésükre biztonsági okokból ( a gyermekek biztonsága a legcsekélyebb mértékben sem kockáztatható ) bezártuk a játszóteret és minden bejáratra erről tájékoztató információs táblát helyeztünk el. A kedves látogatókat kérjük, hogy a addig a környéken található többi játszóteret használják. A munkálatok befejezését követően újra kinyitjuk majd a játszóteret.
.........................
Jelzett helyszínen lévő játszótér nappal is zárva van.

Kérdezzük, hogy van e oka, s ha nincs, kérjük nyissák ki!

Pontos helyszín:
47.54876050606457, 19.0380958431287

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Vihar u. 44

Hozzászólások

  • T. Andrea lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés leírását "Jelzett helyszínen lévő játszótér nappal is zárva van. Kérdezzük, hogy van e oka, s ha nincs, kérjük nyissák ki! Pontos helyszín: 47.54876050606457, 19.0380958431287"-ról "Frissítés 2023.01.17 III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet válasza: Az Ön által említett, Budapest, III. kerület Meggyfa utcai j...

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!

    Ügyfélszolgálatunkra érkezett 00113139. hiv. számú megkeresésével kapcsolatban az alábbiakról tájékoztatjuk. Az Ön által említett, Budapest, III. kerület Meggyfa utcai j
    ...
  • Sz-S Noémi elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Betontömb a bokorban

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Gyűrű utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Úttestre nőtt növényzet

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Szépvölgyi út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Törmelék, levél és szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Juhász Gyula utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére