Megoldott

Lámpaoszlop fedél hiányzik

Téren lámpaoszlop fedele hiányzik. Baleset és élet veszélyes, mivel elektromos részei a lámpának elérhetőek akár gyerekek számára is. (lámpaoszlop mellett óvoda és a téren is több kisgyerek játszik!!!)

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, Nyár u. 14

Hozzászólások

  • Ügykezelő Járókelő megváltoztatta a bejelentés helyét "H35X+28 Budapest, Hungary (47.55756599, 19.09833842, 16)"-ról "Budapest, Nyár u. 14, 1041 Magyarország (47.55765287, 19.09832769, 16)"-ra.

  • Járókelő Zsófi lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük!
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a bejelentését. Tájékoztatjuk, hogy a jelzett címen a hiba kijavításra került.
    Engedje meg, hogy tájékoztassuk arról, hogy közvetlenül is van mód hibabejelentésre Társas
    ...
  • Sz-S Noémi elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére