Megoldásra vár

Nincs takarítva

Anonim Járókelő

A Felvinci úton az útburkolatot sáros, rothadó avarréteg borítja. Mivel egy meredek szakaszról van szó, fokozottan balesetvesélyes. Az autóból való ki- és beszállás külön művészet. A bokáig sáros nyomvonalat ideje lenne megtakarítani. A levélhullás nem most kezdődött.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Felvinci út 11

Hozzászólások

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés illetékesét "II. kerületi Városfejlesztő Zrt."-ról "BKM Budapesti Közművek FKF"-ra.

  • II. kerületi Önkormányzatverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Admin!

    Az útest takarítása mint ismert az FKF feladata.... az FKF jelzése szerint folyamatosan takarítják az utakat az avar miatt. A tájékoztatásuk alapján ebbe a mellékutcába is majd eljutn...
  • Schneider Géza elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elhagyott oszlop

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Bartók Béla út (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Patkánytetem a bicikliúton

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Váci út (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Mocsárszerű az út

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Gyűrű utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére