Megoldásra vár

A gyalogos meg repüljön?

Frissítés 2022.1129

Rákosmente Önkormányzat válasza:
Kértük a Kivitelezőtől az intézkedést és a gyalogos közlekedés biztosítását.

A Kivitelező elmondása alapján a kérdéses járda várhatóan egy héten belül elkészül.

............................

Nagyon jó, hogy felújítják a Bem utcát. Az viszont már kevésbé jó, hogy a gyalogos közlekedés lehetetlen itt jelenleg. Az épülő járda mindkét végén árok és földhalom van, mellette pedig végig másfél méteres árok van. Az út túloldalán végig csak a sárban lehet közlekedni, de ott is több árok van kiásva, amit alig lehet átlépni. A markoló is itt parkol, ezért muszáj lemenni az épülő úttestre, ami jelenleg földdel van leterítve. Bokáig süllyed, aki rálép. Hihetetlen és felháborító, hogy semmilyen módon nem biztosítják a gyalogosoknak a biztonságos átjutást egyik oldalon sem!

Probléma helyszíne
Budapest XVII. kerület, Rákosmente, Bem u. 9

Hozzászólások

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés leírását "Nagyon jó, hogy felújítják a Bem utcát. Az viszont már kevésbé jó, hogy a gyalogos közlekedés lehetetlen itt jelenleg. Az épülő járda mindkét végén árok és földhalom van, mellette pedig végig másfél méteres árok van. Az út túloldalán végig csak a sárban lehet közlekedni, de ott is több árok van kiásva, amit ali...

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Igen, de az elkészültéig se ártana biztosítani a gyalogos közlekedést.
  • XVII. kerületi Önkormányzat Sajtó és kommunikációverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Kértük a Kivitelezőtől az intézkedést és a gyalogos közlekedés biztosítását.

    A Kivitelező elmondása alapján a kérdéses járda várhatóan egy héten belül elkészül.

    Üdvözlettel
    Sajt...
  • Ügykezelő Járókelő elküldte az ügyet az illetékesnek: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére