Megoldott

Bútorok

Kidobott bútorok vannak az épület mögött a domboldalon.

Probléma helyszíne
Budapest XVII. kerület, Rákosmente, Pesti út 41c

Hozzászólások

  • Járókelő Zsófia lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • XVII. kerületi Önkormányzat Sajtó és kommunikációverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Az illegálisan kitett bútorok elszállításra kerültek (mellékelt kép).

    Üdvözlettel
    Sajtó és Kommunikáció
    Rákosmente Önkormányzata
  • Ügykezelő Járókelő elküldte az ügyet az illetékesnek: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szemétlerakat közforgalmú magánterületen

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Pesti út (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Közterületen tárolt építőanyag

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    525. tér (XVII. kerület, Rákosmente)
  Vissza az oldal tetejére