Megoldott

Roncs

Rendszám nélküli roncs áll a zöldfelületen.

Probléma helyszíne
Budapest XVII. kerület, Rákosmente, Kiss János u. 31

Hozzászólások

  • W Kriszta lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Az illetékes válasza szerint lezárva.
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Hát az érdekes...
  • XVII. kerületi Önkormányzat Sajtó és kommunikációverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Bejelentése válaszul tájékoztatom, hogy Rákosmente Önkormányzatának közterület-felügyelete ellenőrizte a bejelentésben szereplő helyszínt. Az ellenőrzés során a gépjárművet nem ta...
  • Ügykezelő Járókelő elküldte az ügyet az illetékesnek: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Elhagyott autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sélley Szabolcs
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Hűvös utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elhagyott jármű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Vass Zsolt
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Unnamed Road
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Magára hagyott kerékpár

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: MÁV Zrt.
    Akadémiaújtelep vasútállomás (XVII. kerület, Rákosmente)
  Vissza az oldal tetejére