Megoldott

Autógumi az út szélén

Autógumi hulladék van az út szélén.

Probléma helyszíne
Budapest XVII. kerület, Rákosmente, Rákóczi Ferenc u. 63

Hozzászólások

  • Nagy Zita lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • XVII. kerületi Önkormányzat Sajtó és kommunikációverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Az abroncsot eltávolítottuk.

    Üdvözlettel
    Sajtó és Kommunikáció
    Rákosmente Önkormányzata
  • Ügykezelő Járókelő elküldte az ügyet az illetékesnek: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére