Megoldott

Törött tábla

Törött a figyelmeztető tábla.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Lövőház u. 29

Hozzászólások

  • Sz-S Noémi lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést!
  • II. kerületi Önkormányzatverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Admin!

    Az 1 db összetört tájékoztató tábla cserélésre került korábban, a többivel nem volt probléma.

    Üdvözlettel,
    II. Kerület Önkormányzata
  • György Demeter hozzászólt a bejelentéshez.

    Hehe, örömmel látom hogy nem csak engem zavart a dolog. Azt viszont nagy csalódással látom hogy még úgy sincs több hónap múlva előrelépés hogy a kerület maga válaszolt az első bejelentésre.
  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    De az is lehet, hogy valaki nekiment, nem?
  • II. kerületi Önkormányzatverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Egy "kedves" állampolgár frusztráltsága miatt megrongált tábla cseréléséről intézkedünk.

    Üdvözlettel,
    II. Kerület Önkormányzata
  • Ügykezelő Járókelő elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Üres tartóoszlop

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Szabadság utca (II. kerület)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Széteső panelek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Széna tér (II. kerület)
  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Plakát

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Árpád fejedelem útja (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére