Megoldásra vár

Kockakövek a síneknél

Ismét kimozdultak, besüllyedtek a kockakövek a síneknél.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Széll Kálmán tér M

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Ügykezelő Járókelő megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Ügyszám: 0038/0063306/2022

    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00113100

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Nagyon köszönjük a megkeresését, melyet továbbítottunk az illetékes szolgáltató, a BKV Zrt. részére....
  • Ügykezelő Járókelő elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Kráter

    Beküldés ideje:
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Jászai Mari tér (XIII. kerület)
  • Megoldásra vár
    10
    Megoldásra vár
    10

    69-es villamos mentén

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Erzsébet királyné útja (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Kátyúk!

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Ádám Kiss
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Szentlőrinci úti lakótelep (XXIII. kerület, Soroksár)
  Vissza az oldal tetejére