Válaszra vár

Sok a szemét az M5-ös kivezetőjén

Anonim Járókelő

Rengeteg a szemét az út mellett. A bejelentésem nem eg, helyre vonatkozik, hanem szinte a teljes szakaszra. El van hanyagolva.

Probléma helyszíne
Budapest XX. kerület, Pesterzsébet, Nagykőrösi út 33

Hozzászólások

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Thököly utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Szemetes terület

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Csepeli átjáró (XX. kerület, Pesterzsébet)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Helsinki úti felüljáró szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Helsinki út (XX. kerület, Pesterzsébet)
  Vissza az oldal tetejére