Megoldott

sok szemét a felüljárónál

a Pongrác út mellett, a Horog utca végén lévő gyalogos felüljáró alatt nagy szemétkupac. laknak ott most hajléktalanok is, de ezek nem az ő cuccaik, csak régóta gyűlő hulladék

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, X. kerület
sok szemét a felüljárónál bejelentés helye
Térkép betöltéséhez kattints

Hozzászólások

  • Görgényi-Nagy Szabolcs hozzászólt a bejelentéshez.

    Meglepődtem, de nagyon örülök! Köszönjük a visszajelzést!
  • Bibor Gábor hozzászólt a bejelentéshez.

    eltakarították
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: MÁV Zrt.

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: MÁV Zrt.

  • Bibor Gábor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szemétkupac

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: MÁV Zrt.
    Francia út (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére