Megoldott

Elburjánzott fatörzs

FRISSÍTÉS 2022. 11. 26.

Bejelentő válasza:

Valamint a képen látható pad támláját is pótolni kellene.

----------------------

A Szépművészeti Múzeum oldalában lévő " Hősök tere" busz- és trolimegálló középénél található fa törzsének túlburjánzó vadhajtásait vissza kellene metszeni.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Hősök tere M

Hozzászólások

  • Városjáró Blog hozzászólt a bejelentéshez.

    Fa megnyírva! Köszi!
    A padtámla meg talán majd eccer meglesz. Se!
  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a sarjhajtásokat levágták munkatársaink a bejelentett fáról.

    Tisztelettel: BKM FŐKERT Kertészeti Divízió

    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/113026/elburjanzott-fatorzs/hivatal
  • Városjáró Blog hozzászólt a bejelentéshez.

    Egyelőre semmi...
  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés leírását "A Szépművészeti Múzeum oldalában lévő " Hősök tere" busz- és trolimegálló középénél található fa törzsének túlburjánzó vadhajtásait vissza kellene metszeni."-ról "FRISSÍTÉS 2022. 11. 26. Bejelentő válasza: Valamint a képen látható pad támláját is pótolni kellene. ---------------------- A Szépművésze...

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FŐKERT

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt."-ról "BKM Budapesti Közművek FŐKERT"-ra.

  • XIV. kerület Zugló Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Címzett!

    A 00113026 sz. kiegészített bejelentésre az alábbi választ adjuk:

    A tárgyi terület nincs Önkormányzatunk kezelésében.
    Javasoljuk, hogy szíveskedjenek a bejelentéssel a Fővárosi Önk
    ...
  • Á. Laci elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • Városjáró Blog hozzászólt a bejelentéshez.

    Valamint a képen látható pad támláját is pótolni kellene.
  • Városjáró Blog bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére