Megoldásra vár

Gyalogosforgalmat akadályozó, járdán parkolás

Bár a tiltó tábla egyértelmű, ennek ellenére a Budafoki út legelején rendszeresen a gyalogos forgalmat zavarva a járdán parkolnak az autósok. Mentségükre legyen mondva, hogy mivel szabálytalanságukat tetézve, a forgalommal szemben parkolnak, nem látják, mit mond a tábla.
Kérem, legyenek szívesek látható eredményeket felmutatni és tartós megoldást találni a jelzett problémára.
Köszönöm munkájukat!

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Budafoki út 7

Hozzászólások

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megoldatlan"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • M. V. Klára lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

    A Bejelentő szerint rendszeres a parkolás a tilos tábla ellenére, a XI. kerület Újbuda Közterület -felügyelet válasza: folyamatosan ellenőrzik a területet.
  • Újbuda Közterület-felügyeletverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Tájékoztatom, hogy a jelzett területet a közterület-felügyelők visszatérő jelleggel ellenőrzik és szabálysértés észlelése esetén megteszik a hatáskörükbe tartozó intézkedéseket....
  • Tóth Roland hozzászólt a bejelentéshez.

    Arról ne is beszéljünk, hogy 2 szembejövő busz /133E/ is nehezen fér el miattuk a Budafoki úton...
  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet

  • Lukács Máté bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Akadályozás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: V. Áron
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
    Kaposvár utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Szabálytalan parkolás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
    Budafoki út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére