Megoldott

Otthagyott karók a járdán

FRISSÍTÉS 2022.11.30.:

A IX. kerület válasza:
"Hivatkozva a 113007 számú bejelentésre tájékoztatom, hogy Bp. IX. ker. Lenhossék u. 34. sz. előtt elektromos vezeték üzemzavar elhárítása történt, így a kiszedett oszlopok visszahelyezése az üzemzavar elhárítást végző kivitelező feladata.
Fentiek alapján a bejelentést az illetékes ELMŰ, mint megbízó részére továbbítottuk."

-----

Hetek óta a járdán hever ez a sok karó akadályozva a gyalogosokat.

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Lenhossék u. 32

Hozzászólások

  • M. V. Klára lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • E.ON válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Ügyiratszáma: 6301700/DSOHCSOMU/666978/2022/H

    Ügyfélkapcsolat száma: 100058829051

    Társaságunkhoz érkezett bejelentésére az alábbi tájékoztatást adjuk:

    A hálózat védelmével kapc
    ...
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Ezúton értesítjük, hogy a info@aram.eon.hu címre küldött elektronikus levele sikeresen megérkezett.
    Tájékoztatjuk, hogy az írásbeli megkeresések feldolgozása folyamatos. Mindent m...
  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: E.ON

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés illetékesét "IX. kerület Ferencváros Önkormányzata"-ról "E.ON"-ra.

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés kategóriáját "Parkolás"-ról "Forgalomtechnika"-ra.

  • IX. kerület Ferencváros Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Hivatkozva a 113007 számú bejelentésre tájékoztatom, hogy Bp. IX. ker. Lenhossék u. 34. sz. előtt elektromos vezeték üzemzavar elhárítása történt, így a kiszedett oszlopok visszah...
  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: IX. kerület Ferencváros Önkormányzata

  • Hajdu Péter bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére