Megoldatlan

értelmetlen közlekedési tábla

Ennek az évekkel ezelőtt kirakott megállni és várakozni tilos táblának az ég adta világon semmi értelme nincs...
Nincs aki büntesse a szabálytalan autókat, így csak az nem parkol itt, aki éppen nem akar.

Ráadásul a 2 mozgássérült parkolóhely az átalakítás miatt a tábla előtt eltűnt.

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Auróra u. 20

Hozzászólások

  • M.K. Bori lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

    A probléma a bejelentéstől számított 1 éven belül nem oldódott meg, így az belső szabályunk értelmében "Megoldatlan".
  • eltávozott/lelépett felhasználó visszajelzésére vár.

  • eltávozott/lelépett felhasználó hozzászólt a bejelentéshez.

    "Rendszeresen ellenőrzik"

    LOL

    minden második szökőévben? :D

    Csak most 4 autó áll ott...
  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Józsefvárosi Közterület-felügyeletverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    A bejelentésben szereplő helyszínen a megállni tilos tábla Tűzoltósági felvonulási terület miatt került kihelyezésre.
    Munkatársaink rendszeresen ellenőrzik a szabálytalan várakoz...
  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: VIII. kerület Józsefvárosi Közterület-felügyelet

  • eltávozott/lelépett felhasználó bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Parkolóban kimozdult kövek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VIII. kerület JGK Józsefvárosi Gazdálkodási Központ
    Bródy Sándor utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Járdán és zöld területen történő parkolás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Montevideó utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére