Megoldott

Rendszám nélkül autó közterületen

Egy rendszám nélküli volvo parkol a Kerényi Frigyes utcában, kérem hogy cselekedjen az illetékes.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Kerényi Frigyes u. 41b

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • II. kerületi Önkormányzatverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Admin!

    A Városrendészet a helyszínen már nem találta a gépjárművet.

    Üdvözlettel,
    II. Kerület Önkormányzata
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    raktak rá rendszámot
  • Szalai Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem
  • Bíro Norbert hozzászólt a bejelentéshez.

    nem körözik?
  • Szalai Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    Érdekes, elvileg 2 hete vizsgáztatták le.
  • Hegymegi-Barakonyi Bálint elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerület Közterület-felügyeleti Csoport

  • Hegymegi-Barakonyi Bálint megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "II. kerület Közterület-felügyeleti Csoport"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Közterületen tárolt roncsok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerület Közterület-felügyeleti Csoport
    Ferenchegyi út (II. kerület)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Elhagyott lakóautó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerület Közterület-felügyeleti Csoport
    Branyiszkó út (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére